Čistá databáze


Chtěla bych vám říct, že když budete hledat nějakého revizora, aby vám udělal revizi databáze anebo revizi čehokoliv, tak samozřejmě musíte hledat vážně pečlivě. My sami jsme měli doma také revizora a udělal nám revizi elektrospotřebičů. Myslím si, že také revize elektrospotřebičů je velice důležitá. A to hlavně těch starších elektrospotřebičů. Vzpomínám si, jak jedna moje sousedka právě zapomněla udělat revizi elektrospotřebičů. Nakonec to dopadlo tak, že její fén, a dokonce také žehlička zkratovaly, a dokonce vyzkratovaly celou ulici. Ani nevím, jestli se to sousedé dozvěděli, že právě ten zkrat způsobila sousedka, ale ani bych to nikomu neřekla, protože by se na ní určitě všichni zlobili.

Revize se musí dělat pečlivě.

Potom také existuje revize databáze. Revize databáze Revize-elektro-revtech je podle mého názoru také opravdu hodně důležitá, protože se musí odstranit nepotřebné dokumenty a tak podobně. Já sama jsem si řekla, že kdybych byla revizor, že bych doporučovala opravdu všem lidem revizi databáze. Myslím si, že tohle se vyplatí více, než si myslíte, protože když budete mít nějaké databáze anebo počítačové složky anebo i papírové složky, tak je nejlepší, když vyřadíte z toho ty dokumenty anebo takové složky, které už nepotřebujete a nebo, které třeba už dlouho nepoužíváte a víte, a jste si jisti, že už je nebudete nikdy potřebovat.

Revize se dělá i v průmyslu.

Podle mého názoru je skvělé, že když revize databáze bude normálně provedená, že alespoň budete mít ve vašich věcech více pořádků a také všechno uspořádané. Nebude na škodu, když třeba někoho, koho znáte, kdy má také různé databáze, takže mu také doporučíte revizora, který dělá revizi databáze. Myslím si, že mnoho lidí bude spokojených, protože je nejlepší a vždycky je to lepší pocit, když máte všechny vaše složky anebo revize opravdu dokonale udělané a vyčištěné. Opravdu už nevím, co bych dělala, kdyby se nedělala revize databáze.