Nebojte se mírně odhalujících kousků


Každý máme jinou postavu. Někdo má štíhlou postavu, někdo je tak trochu silnější, někdo je zase při těle. Rozhodně to o sobě ale každý ví, a tak to nemusíte někomu říkat, protože pokud má každý doma zrcadlo, tak asi ví, jak vypadá, protože se do něj může podívat a zhodnotit svůj vzhled. Proto narážky, že někdo vypadá tak, jak vypadá jsou opravdu nemístné a tohle byste řešit jednoduše neměli. Je to každého věc a každý si může vypadat tak jak chce. Platí to i v opačném případě, když chce někdo svůj vzhled změnit. Nemáte mu do toho co kecat, je to jeho věc, a tak by to také mělo zůstat.

odhalující kousek

Pokud tedy někdo chce zhubnout nebo naopak přibrat, tak je to jeho věc a jedině on ví, jak na tom je. Ovšem jiná věc je to, když je někdo hubený a chce zhubnout ještě více, protože má nějaké psychické problémy a poruchy příjmu potravy. To se také stává a je to velmi běžné, proto si na tohle dávejte pozor a snažte se těmto lidem pomoci. Všichni by se ve svém těle měli cítit dobře, protože je to jejich tělo a oni s ním existují. Někdy se však stane, že si lidé moc se svým tělem nevěří a bojí se třeba i si na sebe vzít nějaký trochu odhalující kousek. To je v pořádku, ne každý máme třeba sebevědomí na všechny kousky oblečení, ale je třeba si uvědomit to, že vaše tělo je krásné takové, jaké je (pokud není nezdravé, tedy nemá nějakou obrovskou nadváhu nebo podváhu).

holá záda

Pokud jste zdraví, tak je vaše tělo krásné. Zdraví je totiž na předních místech a také by tam mělo zůstat, proto se vždy snažte dělat vše proto, ať to tělo oslavujete. Nebojte se tedy jiných kousků, než jste zvyklí. Vybírejte si i asymetrické kousky, kde máte různé výkroje, třeba na zádech. Všechno se dá řešit, například při velkém výkroji si nevezměte podprsenku, ale můžete použít nálepky na prsa, které vám zalepí bradavky, takže přes látku nepůjde nic vidět. Jsou různé vychytávky, které vám pomohou k tomu si na sebe obléct něco netradičního a skvělého.