Propisky s potiskem jako upomínkový předmět na vodáckou akci

Plánujete vodáckou akci a uvažujete nad tím, jak vašim přátelům připomenout vzácné chvíle vašeho setkání i po mnoha letech? Chtěli byste jim darovat něco na památku, aby to bylo šikovné a praktické, a aby měli před očima vodáckou akci po dobu mnoha let? Pak jim připravte balíček, který je jistě dostane.

propisky a papírový blok

Trička s nápisy – některé skupiny vodáků dbají na odlišení od ostatních lidí a pořizují si za tímto účelem různé stylové kousky oblečení, například baretky, šátky, kloboučky, opasky a samozřejmě i kraťasy, svérázné plavky a trička. Triček si povšimne nejvíc lidí a opatřené nápisy svůj účel dokonale splní. A bílé bavlněné triko, co s vámi zažilo jez Pilař na Lužnici anebo peřeje na Sázavě pod Medníkem můžete mít doma v prádelníku na památku uschované třeba až do doby, kdy vyrostou vaše vnoučata a vy jim tento textilní klenot darujete jako pamětnickou raritu z doby, kdy ještě nebyla na světě. A možná, že si tričko obléknou, aby se odlišovala od ostatních na jejich vodácké výpravě, a možná, že s ním prožijí další dobrodružství na sázavských peřejích a v meandrech Lužnice mezi Suchdolem a Majdalenou.

vodácká výprava

Propisky s potiskem a papírový záznamník – propisky s potiskem má v domácnosti kde kdo, ale potisk s vyznačeným datem a logem vaší výpravy budete mít jen vy a vaši kamarádi. Výhodou propisek je, že je držíme v ruce, máme je položené na stole, přenášíme e v zavazadlech, někteří lidé si je strkají do náprsních kapes nebo dokonce za ucho. Propiska spolu se zápisníkem vám všem vaši výpravu připomene třeba i po dvaceti letech.

Deštník – vodáci deštníky obvykle nenosí a oblékají z praktických důvodů pláštěnky, aby měli volné ruce pro práci s pádlem, ale deštník se na vodácké výpravě skvěle uplatní jako propagační předmět. Když se s ním vydáte z kempu do restaurace nebo na nákup do stánku či místní prodejny potravin, určitě vaše proprieta neunikne pozornosti. Zvláště, pokud bude barevná s kontrastními nápisy, například v sytě červené s bílým textem.