Trpíte na zimní nemoci?


Covid-19 je nové onemocnění, jehož původ je většině vědců dodnes neznámý. Mnozí z nich trvají na tom, že šlo o uměle vytvořený virus, se kterým se experimentovalo v čínských laboratořích a unikl ven. Zda záměrně nebo omylem se většina z nich neodváží říct nahlas. Faktem je, že jakmile se covid dostal mezi lidi, velice rychle se rozšířil do celého světa. Může za to především fakt, že svět je otevřený a cestovalo se napříč kontinenty i v době, kdy se o počátku celosvětové pandemie vědělo.

covid test

Vlády ve všech zemích světa zkoušely hledat nejen očkování, léčbu a způsoby jak šíření nemoci alespoň trochu zpomalit, ale zkoušely najít prostřednictvím vědců a lékařů také možnost jak infekci odhalit i u lidí, kteří nakonec neonemocní díky včasnému a efektivnímu zásahu jejich imunitního systému. Každý člověk může nemoci přenášet aniž by u něj nemoc propukla, a to byl problém i u covidu. Byly vynalezeny testy které se stíraly z nosohltanu, čekalo se na ně několik dní a výsledek byl validní jen pár dní. Testy byly většině lidí velice nepříjemné a tak na ně raději příliš nechodili.

testovací sada

Naštěstí došlo k posunu a začaly se vyrábět antigenní testy, které vyrábí i Flowflex. Jde o testovací sadu s roztokem a proužkem. Roztok smícháte s tím co setřete z přední strany nosní dírky a nanesete na proužek. Hned uvidíte zda je test pozitivní nebo negativní. Díky tomu můžete zavolat svému lékaři a ten se bude podle výsledku vašeho testu moct zařídit. Testování na covid má své opodstatnění i dnes, protože budete vědět zda byste raději měli odložit návštěvu babičky nebo ne. Pro starší a chronicky nemocné je covid velkou hrozbou i dnes. Mnoho lidí na tuto nemoc zemřelo zbytečně a kdyby byla část lidí ohleduplnější, lidí kteří zemřeli by nejspíš ubylo. I dnes na ni mohou lidé umírat, proto je lepší se testovat.