Využití bazénové hadice


Hadice je nedílnou součástí bazénu, a pokud nechcete plnit bazén pomocí kbelíku, tak je dobré mít hadici. Právě díky hadici naplníte bazén poměrně rychle a můžete ho neustále dopouštět, pokud vodu vystříkáte mimo bazén. Samozřejmostí je že čím větší průměr hadice máte, tím je napouštění rychlejší. Víte však, kde využít bazénovou hadici i mimo napouštění bazénu. Dnes se podíváme na zajímavé tipy.

Využití zahradní hadice:

  1. Zalévání – Každý, kdo má bazén, tak má nejspíše i zahradu. Právě v takovém případě můžete využít zahradní hadici i na zalévání. Jednoduše jí stačí přidělat na řád vody a můžete zalévat. Samozřejmostí je, že můžete díky hadici naplnit i sudy, co máte na dešťovou vodu, ať nemusíte hadici neustále přidělávat. Jedná se o perfektní využití bazénové hadice.

bazénová hadice

  1. Čerpání vody ze studny nebo řeky – Čerpadlo samotné mívá často velmi krátkou hadici a můžete tak využít bazénovou hadici. Právě bazénová hadice, vám pomůže dostat vodu na povrch, a to bez jakékoliv práce. Často se čerpadla využívají na zahrádkách, kde není voda na zalévání. Jednoduše ponoříte čerpadlo do řeky, odkud čerpáte vodu na svojí zahrádku hadicí. Je to velmi efektivní způsob, jak rychle zalévat svojí zahradu.
  2. Na filtraci – Hadici lze samozřejmě použít i na filtraci a na cirkulaci vody. Hadice se dá využít doslova na cokoliv a je nedílnou součástí všech zahrad. Nejen, že chodit s konví po zahradě je namáhavé, ale také nesmyslné. Pokud chcete zalévat zahradu efektivně, je lepší zvolit hadici, díky které jde všechno samo.

bazénová hadice

Věřte, že pořízením bazénové hadice nic nezkazíte, ale ba naopak. Hadice se vám v domě neztratí a můžete ji využívat každý den. Navíc jsou velice kvalitní a zahradní hadice vám vydrží dlouhé roky. Nesmíte jí však nechat venku přes zimu, kde by mohlo dojít k poškození mrazem. Je tedy lepší ji na zimu dát do garáže.