Budujeme podlahové vytápění


Podlahové topení si získalo srdce mnohých z nás, co máme rádi finance pevně ve svých rukou a máme také zájem nevyhazovat peníze oknem. To se odehrává například ve městech, kde tamní byty zásobují teplem centrální kotelny, a je-li kotelna vybavena zařízením na spalování zemního plynu, jde o jeden z nejdražších topných zdrojů na této planetě. Naopak topit dřevem ve vlastním krbu je a bude nejlevnější způsob vytápění objektů, neboť dřevo lze i v nouzovém případě nasbírat ve formě klestí, spadaných větví, uschlých stromů a šišek.

nakládka kontejneru

Jestliže krb či krbová kamna vybavíte výměníkem a připojíte jej k podlahovému topení, máte doma velmi úsporný a zároveň komfortní zdroj tepla.

Kdo z vás se tedy rozhodne vybudovat podlahové vytápění, bude postaven před nesnadný úkol vystěhovat z domu veškeré vybavení, počínaje koberci a nábytkem a konče bytovými doplňky a vším, co by při stavebních pracích překáželo. Ale kam to umístit, když nemáte dostatečně velký volný prostor v garáži nebo ve sklepě? Vynést vše na zahradu a přikrýt igelitem? Stačila by jediná silnější bouřka s lijákem a krupobitím, a část vašich věcí by přišla k úhoně, nehledě na nějakého všímavého nenechavce, co by se k vám v noci vypravil na lup.

kontejnery na železnici

Máme lepší nápad, a sice skladový kontejner. Cena pronájmu kontejneru OTP sklady se odvíjí od jeho velikosti a doby pronájmu, můžete jej tu mít několik dnů, týdnů i měsíců, záleží na vašem uvážení, možnostech a aktuální situaci. Kontejnery jsou dlouhé šest nebo dvanáct metrů a mají v průřezu dva a půl metru na výšku a šířku a možná jste se s nimi již setkali nebo jste je zahlédli při kamionové či železniční přepravě, anebo v námořních přístavech, kam putují lodě naložené desítkami až stovkami kontejnerů na ploché palubě. Jsou velmi robustní a pevné a nemusíte mít obavy, že by vaše věci uvnitř poškodil déšť, vítr, sníh či námraza.