Kupte si malý bazén


Bazény – jedna z nejoblíbenějších činností v létě. Takové malé bazény do země se ideálně hodí pro menší děti, které neumí ještě dobře plavat. Právě většina dětí vodu naprosto zbožňuje – a ani se tomu nedivím. I moje dcerka vodu a cákání všude kolem zbožňuje. A když je ve vodě, je doslova jako ryba ve vodě, usměvavá a nadšená. A kdy je nejlepší do bazénu skočit? No přece tehdy, když je úplně nesnesitelné vedro a nedá se skoro ani dýchat! Voda vás nádherně ochladí a osvěží. A pokud k tomu máte ještě zahradu, budou na vás dopadat sluneční paprsky, a přitom se budete cítit svěží a dobře. To je kouzlo léta. Léto je prostě úžasné období a já tohle období naprosto zbožňuji. A plno lidí také.

bazen

Narozdíl od zimy, kdy mrzne a máme studené nohy. To období nesnáším, zima mi nevadí jenom když jsem doma v teple a zimu pozoruji z dálky. S létem samozřejmě souvisí taky i cestování a různé dovolené. Plno lidí si právě v tomhle období udělá dovolenou, odpočinek, který za celý rok je potřeba, pokud je člověk neustále v práci. Já strašně moc ráda cestuji. A nemusí to být jenom do zahraničí, stačí Česká republika. Například v létě jsem už několikrát navštívila zámek Lednice, který je úplně úžasný a rostou tam nádherné květiny a krásná zahrada s výhledem na okolí.

bazen

I Minaret jsem vyšlapala – ale bylo to hodně schodů, pěkně jsem se při tom zadýchala. Je to sice už déle, ale i tak si to pamatuji, jako kdyby to bylo včera. A nebo Dunajská Streda – ta absolutně neměla chybu. Jela jsem tam s mamkou, jejím přítelem, ségrou a já a přítel a naše dcera Sofinka. A byla to naprostá bomba. Navštívili jsme termální bazény, cákali po sobě vodu a všichni jsme byli naprosto spokojení. Výlet jsme zakončili úžasným jídlem z jedné restaurace, která byla přímo v areálu. Dali jsme si kuřecí kousky v medovo-hořčicové omáčce a bylo to jako nebe v hubě!