Dlužíte? Hypotéku vám dají.


Byli jste někdy zadlužení? Pokud ano, tak mě to velice mrzí. Já moc dobře vím, co to je, když je člověk zadlužený a potom třeba mu ani nevyjdou žádné hypotéky, protože mnoho lidí, i když jsou zadlužení, tak se jednoho dne seberou a chtějí také bydlet krásným a spořádaným životem. Vzpomínám si, jak právě moje kamarádka byla opravdu hodně zadlužená, měla partnera a chodili spolu dva anebo tři roky. Jednoho dne se rozhodli, že by také chtěli hypotéku, jenomže moje kamarádka stále měla strach říct partnerovi, že je zadlužená. Byla jsem v šoku, že moje kamarádka vůbec neřekla svému partnerovi, že je zadlužená. A byla zadlužena asi na šest set tisíc korun.

Mám ráda prostorné veliké domy.

Že by existovala hypotéka pro dlužníky? Kamarádce jsem řekla, ať se raději podívá na internet, jestli existuje nějaká hypotéka pro dlužníky. A ani nevíte, jak jsme byly obě dvě moc překvapené, když opravdu hypotéka pro dlužníky existuje, nemohla jsem tomu ani věřit. Netušila jsem, že některá banka anebo nějaký jiný finanční institut půjčí někomu, kdo už je opravdu hodně zadlužený. Kamarádka měla opravdu veliké štěstí, ještě chybělo, aby kamarádka právě řekla svému partnerovi, že je zadlužená na tolik peněz.

I zadlužení lidé chtějí bydlet.

Ale potom také by ihned musela rychle dodat, že existuje hypotéka pro dlužníky. Když to tedy kamarádka řekla svému partnerovi, tak její partner byl v šoku a dva dny se s ní nebavil. On byl naštvaný, že jeho partnerka, tedy moje kamarádka, mu neřekla, že je zadlužená. Moje kamarádka si tohle ale zasloužila, měla mluvit s partnerem opravdu hned na rovinu. Nakonec to dopadlo, ale všechno skvěle. Partneři jsou opravdu perfektní a mají hypotéku pro dlužníky, se kterou jsou prý maximálně spokojení. Myslím si, že je opravdu hodně lidí, kteří jsou zadlužení a přáli by si mít vlastní bydlení, třeba byt anebo dům, tak hypotéka pro dlužníky pomůže.