Informatika ve škole


Utvořit opravdu kvalitní webové stránky, tak to dá někdy opravdu zabrat. Já si vzpomínám, když mi můj bratr pověděl, že on se bude učit v počítačovém kurzu, jak udělat e-shop anebo kvalitní webové stránky. Přiznám se, že jsem se musela docela smát. Bratr a počítače? Vždyť bratr vždycky propadal na základní škole, když jsme měli informatiku. Já jsem v tom sice vynikala, sice ne tedy úplně, byla jsem asi druhá nejlepší ze třídy, ale počítače a informatika mě moc bavily, ale že bych třeba dokázala udělat e-shop nebo webové stránky? Tak tohle vůbec ne. Vůbec jsem v tom nedokázala vyznat.

Umíte udělat webové stránky?

Navíc jsme to na základní škole ani nebrali a myslím si, že kdybychom to brali na základní škole, že bych se v tom vyznala a že bych také dokázala potom udělat e-shop anebo kvalitní přehledné webové stránky, hlavně nezapomeňte, že pokud budete dělat webové stránky, že hlavně musí být také přehledné. Protože si vezměte, že třeba někdo webové stránky používá ke své propagaci, že tam třeba propaguje své výrobky nebo další služby anebo klidně i sebe anebo svou firmu či společnost, takže by opravdu bylo špatné a hloupé, kdybyste třeba dělali někomu webové stránky a kdybyste se v tom nevyznali, nebo kdybyste znali pouze jenom základy, kdybyste mu udělali úplně vše jen napůl.

Mít kvalitní web je základ.

To znamená, že by tam nebylo nic, co by zaujalo. Také musíte nechat místo na marketing anebo na nějaké reklamy. Reklamu třeba z vaší webové stránky můžete dát i na sociální sítě, a to hlavně na sociální sítě. Z toho důvodu, že tam se sdružuje opravdu hodně lidí středního věku. Nejvíce středního věku a potom nízkého věku, třetí kategorie je potom takový vyšší věk, ale tohle je úplně logické, protože dnešní generace středního věku vyrůstala s počítačem, takže se v tom už vyznají. Mladší generace je na tom ještě lépe, webové stránky vždycky musí být opravdu skvěle udělané. 

Categories: Www