Módní účesy

Začátkem jara, v době kdy se začíná probouzet příroda, většina žen zatouží po novém účesu. Po odložení zimních pokrývek hlavy si vlasy zaslouží osvěžení. Mnohé ženy dávají přednost přirozenosti. Nejen v barvě vlasů, ale rovněž i ve stylingu. Výběrem kvalitních vlasových produktů jim  mohou dodat potřebný lesk a výživu. Kvalitní šampón a hydratační kondicionér jsou v každém případě dobrou volbou. A na tomto kvalitním základě je možné pokračovat ve tvorbě nového účesu. Pro ženy s delšími vlasy patří pro tento rok mezi osvěžující změny vzhledu motýlí ofina. Její střih je jednoduchý a údržba rovněž nevyžaduje mnoho času.

Nový účes

Naprosto stačí po umytí vlasů foukaná přes kulatý kartáč. Kterým je ženě dodán jemně rozcuchaný vzhled a pomocí dobře zvolené textury prameny zafixovat. S jistotu, že nedojde k jejich nechtěnému slepení. Pro tento typ účesu je vhodný i jemný melír, kterým se vlasy po dlouhé zimě oživí. Nebo stále oblíbené ombré. Hranatý bob je rovněž vyhledávaným účesem pro všechny kategorie žen. Liší se pouze délkou střihu. Pokud se rozhodnete pro jeho zkrácenou formu, je zaručeno, že jak v uhlazené tak lehce zvlněné formě, nebude vyžadovat dlouhou úpravu. Tento střih vlasů je často viděn na modelkách.

Krásná i ve stáří

A nosí ho i známé herečky. Ve výrazných barevných odstínech. Dalším z oblíbených účesů, ve kterém lze přivítat jaro v celé parádě, je pixie cut. Variabilní střih, který se hodí na všechny druhy vlasů. Dokonce i na ty kudrnaté. Tím, že jsou na krku a po stranách krátce střižené a v horní části trochu delší, lze je sčesat nahoru, nagelovat na bok či je jenom rozcuchat. Móda pro tento rok, která k nám dorazila z Hollywoodu, jsou vlny. Majitelky delších vlasů je mohou tvořit pomocí pěnových tužidel. Která se vnášejí do vlhkých vlasů a dobrým pomocníkem na závěrečnou úpravu je kulma. V případě nutnosti i žehlička. Pokud se rozhodnete vyrazit do jara s novým účesem, záleží jenom na vás, jaký střih či barvu si vyberete. Protože to nejdůležitější je, aby se ve svých účesech cítily ženy dobře.