Muži to umí rozjet

Myslíte si, že to muži neumí rozjet? Ti to právě někdy umí rozjet až tak, že člověk kolikrát přemýšlí, jestli to už daný muž trochu nepřehání, protože se najdou tací, kteří dostanou výplatu a ještě ten den jdou někam na akci, kde celou svou výplatu utratí za alkohol. Něco takového se běžně stává a to zejména ve velkých městech.

Ve velkých městech je navíc potřeba počítat s tím, že nic nebude stát pár korun, takže člověk je schopen za drink, který nemá ani 300 ml, utratit i 400,-. Taková cena je dnes zcela běžná. Jsou místa, kde je to dokonce ještě mnohem dražší, ale lidé nemají problém za něco takového své peníze utratit.

velká párty

Pokud jde zejména muž někam na akci, pak pokud je něco, co by měl udělat, je to to, že si s sebou vezme jen hotovost a kartu nechá doma. Něco takového je to nejlepší, co může muž udělat. Je také potřeba myslet na to, že není dobré pít na dluh, pokud už se rozhodnete, že alkohol je přesně to, co daný večer potřebujete. Jsou podniky, kde vám něco takového ani neposkytnou, což je dobře, ale najdou se i takové, kde vám něco takového poskytnou, což dobré rozhodně není.

Někteří muži, kteří už mají něco v sobě, jsou schopni pozvat na panáka klidně celý podnik, což rozhodně nevyjde na pár korun, protože v těch nejlepších podnicích vždy bývá mnoho lidí. Bez problémů se tak může stát, že muž za jeden večer opravdu utratí i 15 000,- což pro mnohé rozhodně není málo.

ruce nahoře

Zejména muži jsou těmi, kteří by se měli hlídat, protože to nemusí dopadnout dobře. Poté to kolikrát dopadne tak, že člověk je až do další výplaty jen o rýži a vajíčkách, protože si více nemůže dovolit. Je možné, že by vám někdo z rodiny nebo kamarádů nějakou tu tisícovku půjčil, ať můžete v klidu fungovat do doby, než vám přijde výplata, ale musíte počítat s tím, že půjčené peníze musíte vrátit. Člověk by se měl hlídat, aby za celý večer opravdu neutratil celou svou výplatu. Je jasné, že byste toho poté litovali, ale peníze byste zpět určitě nedostali.