Omezte kouření s elektronickými cigaretami

Přestat kouřit není snadné. Kouření je závislost, na které si snadno vytvoříte závislost. Za závislost může obsah nikotinu v cigaretách, na který si velmi rychle navyknete. Přestat je potom velmi těžké. Pokud nebudete mít přísun nikotinu, dostaví se abstinenční příznaky, jako je bolest hlavy, třes rukou, nervozita, zhoršená nálada. Přestat sám od sebe je velmi těžké, a upřímně, dokáže to jen velmi málo lidí. Schůdnější cesta je, pokud nejprve přejdete z klasických papírových cigaret na jinou alternativu kouření. V dnešní době existuje spousta jiných variant, například přístroje http://www.oriondiagnostica.cz/pokrocile-vyhledavani/produkty-dle-oblasti-zajmu/pristroje-a-prislusenstvi/ na nahřívání tabáku, díky kterých můžete kouřit zdravější možnosti cigaret.

kouř

Jinou alternativou než zahřívací tabák, jsou elektronické cigarety. V elektronických cigaretách dochází pomocí nahřívací spirálky k zahřívání liquidu, který je v elektronické cigaretě. Můžete si vybrat ze spoustu příchutí, v kterých se liquidy prodávají. Jsou nejrůznější ovocné, sladké a máte na výběr opravdu hodně možností. Také se prodávají s nejrůznějším obsahem nikotinu. Takže můžete začít na vysokých dávkách a postupně si kupovat náplně s nižším obsahem nikotinu.

žena

Pokud si nechcete kupovat elektronickou cigaretu a chcete kouřit jen občas, můžete si kupovat jednorázové elektronické cigarety, které se prodávají v každé trafice anebo na e-shopech s elektronickými cigaretami. Můžete je zakoupit od nejrůznějších značek a v nejrůznějších příchutích. Jakmile si stihnete na nižší obsah nikotinu, můžete postupně přijít na beznikotinové výrobky. Elektronická cigareta bez nikotinu https://www.e-cigo.cz/elektronicka-cigareta/. Budete mít stále pocit, že kouříte, ale kvůli tomu, že v cigaretě není nikotin, si vaše tělo postupně odvykne na to, že potřebuje mít neustálý přísun nikotinu. Po tomhle už můžete pozvolna přejít do fáze, že nebudete kouřit vůbec.