Jízdní řád

Historický motoráček Kuksáček vás sveze na výlet


Cesta tam
KUKSÁČEK 2016
Jede každou sobotu
v červenci, srpnu a září

Cesta zpět
Os
15460
Os
15462
   
km
Motorový vůz M 131.1 „Hurvínek”  
km
  Os
15461
Os
15463
     9:32   odj.   0 Hradec Králové hl.n.  57 příj.
   18:21
     9:40   příj.   6 Všestary  51 odj.
   18:12
     9:46   odj.   6 Všestary  51 příj.
   18:08
x   9:50     ↓   9 Dlouhé Dvory  48   ↑   x 18:03
x   9:55     ↓  12 Dohalice  45   ↑   x 17:58
x   9:58
    ↓   14 Sadová  43   ↑   x 17:55
   10:03   příj.  17 Hněvčeves  40 odj.
   17:51
   10:05   odj.  17 Hněvčeves  40 příj.
   17:47
x 10:09
  ↓  19 Hořiněves  38   ↑
x 17:43
x 10:14
  ↓  23 Račice nad Trotinou  34   ↑
x 17:38
x 10:19
  ↓  25 Sendražice  32   ↑
x 17:34
   10:26   příj.  28 Smiřice  29 odj.
   17:29
   10:30   odj.  28 Smiřice  29 příj.
   17:27
   10:39   příj.  35 Jaroměř  22 odj.
   17:18
   10:43    14:30 odj.  35 Jaroměř  22 příj.    13:24    17:06
x 10:46 x 14:33   ↓  37 Jaroměř zastávka  20   ↑ x 13:20 x 17:02
   10:56    14:43   ↓  43 Kuks  14   ↑    13:12    16:54
x 11:00 x 14:47   ↓  46 Žireč  11   ↑ x 13:07 x 16:49
   11:07    14:52 příj.  50 Dvůr Králové nad Labem   7 odj.    13:02    16:44
   11:17    14:54 odj.  50 Dvůr Králové nad Labem   7 příj.    13:01    16:39
   11:26    15:03 příj.  57 Bílá Třemešná   0 odj.    12:52    16:30
MHD Dvůr Králové nad Labem – linka č. 1 / OSNADO spol. s r.o.
 11:20  15:20*
odj.    Dvůr Králové n. L., žel. st.   příj.  12:36  16:36
 11:31  15:31* příj.    Dvůr Králové n. L., kostel     ↑  12:25  16:25
   15:35* příj.    Dvůr Králové n. L., Štefánikova   odj.  12:21  16:21*
           
   
  • vlaky jedou v sobotu 2., 9., 16., 23. a 30.VII, 6., 13., 20. a 27.VIII., 3., 10., 17. a 24.IX.2016
  • x znamená, že vlak zastavuje pouze na znamení nebo požádání
  • v Hradci Králové navazují přípojné vlaky od/do Prahy, v Hněvčevsi navazují přípojné vlaky od/do Jičína
  • návazné autobusy MHD Dvůr Králové nad Labem označené * jedou pouze do 28.VIII.2016
  • zastávka MHD Dvůr Králové, kostel leží asi 800 metrů od vstupu do Zoologické zahrady
  • ve vlacích je zajištěna omezená přeprava kol (max. 4 kola), pro větší skupiny cyklistů předem nahlášené na telefonním čísle 606 788 890 je možné zařadit speciální nákladní vůz
  • provozovatelem vlaků je Společnost pro revitalizaci místních drah z.s.
  • ve vlaku platí tarif dopravce MBM rail s. r. o.
  • ve vlaku neplatí jízdenky a slevy dopravce České dráhy ani jízdné IREDO
  • jízdenky se prodávají u vlaku nebo přímo ve vlaku u průvodčího

Dopravce historických vlaků:

Kuksáček bude celý červenec jediný vlak, který bude jezdit v úseku Smiřice - Jaroměř, všechny ostatní vlaky zde v tu dobu budou nahrazeny autobusy z důvodu rekonstrukce trati.

Zastávky Kuksáčku na mapě


Zobrazit místo Kuksáček 2016 - zastávky na větší mapě